Yhteyshenkilönne

Raimo Santala

Myynti- ja markkinointi;
musiikkiteollisuus, opasteet,
teippaukset, ulkomainonta

050 3630034
raimo@santala.net

Turo Santala

Yrittäjä
Myynti, alihankinta- ja sopimusvalmistus

050 5552911
turo@santala.net

Atte Vainionpää

Ajoneuvoteippaukset ja ulkomainonta

050 4709007
atte@santala.net

Päivi Vainionpää

Asustepainatukset ja myynti

050 4709009
paivi@santala.net

Jarkko Salo

Tuotantopäällikkö

050 470 8992
tilaukset@santala.net
jakke@santala.net

Pirjo Allonen

Työjärjestelyt, jälkikäsittely

pirjo@santala.net
tilaukset@santala.net

Marko Kleimola

Ajoneuvoteippaukset

040 6713828
marko.kleimola@santala.net

Petteri Peltovuori

Myynti, alihankinta- ja sopimusvalmistus

040 5858685
petteri@santala.net

Tuotanto

Yhteydenotot operaattoreihin sähköpostitse.

Vesa Ojala

Asennukset, metalli- ja erikoistyöt

vesa@santala.net

Jarno Ahopelto

Ajoneuvoteippaukset

Marianne Ahopelto

Ajoneuvoteippaukset

Mika Kankaanpää

Operaattori, levytuotanto

mika@santala.net

Juha Kekoni

Operaattori

juha@santala.net

Panu Rajala

Operaattori

panu@santala.net

Chris Santala

Operaattori

chris@santala.net

Tarja Lampi

Ompelimo, työnjohto

ompelimo@santala.net
050 4700886

Aulikki Santala

Ompelimo

aulikki@santala.net

Essi Kallio

Jälkikäsittely

 

Tuula Paavola

Ompelimo, jälkikäsittely

 

Essi Takamäki

Ompelimo, jälkikäsittely

 

Anne Arponen

Ompelimo, jälkikäsittely

 

Henna Puska

Ompelimo

Jenni Kangas

Jälkikäsittely

Kannus

Tero Salmela

045 1196109

Käyntiosoite

Santala Print Oy
Louhekuja 4
62100, Lapua

Avoinna arkisin klo 9-17

Laskutusosoite

Santala Print Oy
06782285
PL 100
80020 Kollektor Scan

Verkkolaskuosoite: 003706782285
Välittäjä: Maventa
Välittäjätunnus: 003721291126

Y-tunnus: 0678228-5

Jos lähetätte laskun sähköpostiin, niin silloin voitte lähettää osoitteeseen:
invoice-06782285 (at) kollektor.fi

Tarjouspyynnöt

Turo Santala
050 5552911
turo@santala.net

Voit myös tehdä tarjouspyynnön täältä.

Rekrytointi

Kiinnostaisiko mielenkiintoinen työpaikka hyvässä työryhmässä ja mahtavassa ilmapiirissä? Santala Print Oy etsii taitavia osaajia yhteistyöhön. Kokemus tai koulutus alalle on suotavaa.

Ota yhteyttä/ lähetä CV osoitteeseen
turo@santala.net