Yhteyshenkilönne

Raimo Santala

Raimo Santala

Myynti- ja markkinointi;
musiikkiteollisuus, opasteet,
teippaukset, ulkomainonta

050 3630034
raimo@santala.net

Turo Santala

Turo Santala

Yrittäjä
Myynti; alihankinta- ja sopimusvalmistus

050 5552911
turo@santala.net

Atte Vainionpää

Ajoneuvoteippaukset ja ulkomainonta

050 4709007
atte@santala.net

Päivi Vainionpää

Asustepainatukset ja myynti

050 4709009
paivi@santala.net

Jarkko Salo

Tuotantopäällikkö

050 470 8992
tilaukset@santala.net
jakke@santala.net

Marko Kleimola

Ajoneuvoteippaukset

040 6713828
marko.kleimola@santala.net

Tuotanto

Yhteydenotot operaattoreihin sähköpostitse.

Nico Hellsten

Operaattori, työjärjestelyt

nico@santala.net
tilaukset@santala.net

Hannu Kanto

Operaattori, CNC-jyrsintä

hannu@santala.net

Mika Kankaanpää

Operaattori, levytuotanto

mika@santala.net

Kimmo Parviainen

Operaattori, sublimaatio

kimmo@santala.net

Aapo Luoma

Operaattori, sublimaatio

aapo@santala.net

Aulikki Santala

Ompelimo

aulikki@santala.net

Tarja Lampi

Ompelimo, työnjohto

ompelimo@santala.net
050 4700886

Pirjo Allonen

Jälkikäsittely, ompelimo

 

Tuula Paavola

Jälkikäsittely, ompelimo

 

Essi Takamäki

Jälkikäsittely, ompelimo

 

Anne Arponen

Ompelimo

 

Essi Kallio

Jälkikäsittely

 

Käyntiosoite

Santala Print Oy
Louhekuja 4
62100, Lapua

Avoinna arkisin klo 9-17

Laskutusosoite

Santala Print Oy
@mainossantala.fi@
PL1000
00781 HELSINKI

Verkkolaskuosoite: 003706782285
Välittäjä: POPFFI22

Tarjouspyynnöt

Turo Santala
050 5552911
turo@santala.net

Voit myös tehdä tarjouspyynnön täältä.

Rekrytointi

Kiinnostaisiko mielenkiintoinen työpaikka hyvässä työryhmässä ja mahtavassa ilmapiirissä? Santala Print Oy etsii taitavia osaajia yhteistyöhön. Kokemus tai koulutus alalle on suotavaa.

Ota yhteyttä/ lähetä CV osoitteeseen
turo@santala.net