Yhteyshenkilönne

Raimo Santala

Myynti- ja markkinointi;
musiikkiteollisuus, opasteet,
teippaukset, ulkomainonta

050 3630034
raimo@santala.net

Turo Santala

Yrittäjä
Myynti, alihankinta- ja sopimusvalmistus

050 5552911
turo@santala.net

Tilaukset

Tilauksiin liittyvät yhteydenotot:
tilaukset@santala.net
050 470 8992

Jarkko Salo

Tuotantopäällikkö

045 804 8643
tilaukset@santala.net
jakke@santala.net

Juha Kekoni

Työjärjestelyt PVC-materiaalit, projektinhallinta

045 804 8638
tilaukset@santala.net
juha@santala.net

Marko Kleimola

Ajoneuvoteippaukset ja myynti

040 6713828
marko.kleimola@santala.net

Pirjo Allonen

Työjärjestelyt, jälkikäsittely

045 804 8645
tilaukset@santala.net
pirjo@santala.net

Kirsi Sillanpää

Myynti, projektinhallinta

045 804 8655
tilaukset@santala.net
kirsi@santala.net

Petteri Peltovuori

Myynti, alihankinta- ja sopimusvalmistus

040 5858685
petteri@santala.net

Atte Vainionpää

Ajoneuvoteippaukset ja ulkomainonta, myynti

050 4709007
atte@santala.net

Päivi Vainionpää

Asustepainatukset ja myynti

050 4709009
paivi@santala.net

Tuotanto

Yhteydenotot operaattoreihin sähköpostitse.

Vesa Ojala

Asennukset, metalli- ja erikoistyöt

vesa@santala.net

Jarno Ahopelto

Ajoneuvoteippaukset

Mika Kankaanpää

Operaattori, levytuotanto

mika@santala.net

Pasi Hakola

Operaattori

pasi@santala.net

Toni Roponen

Operaattori

toni@santala.net

Panu Rajala

Operaattori

panu@santala.net

Chris Santala

Operaattori

chris@santala.net

Ville Kananen

Operaattori

Tarja Lampi

Ompelimo, työnjohto

ompelimo@santala.net
050 4700886

Aulikki Santala

Ompelimo

aulikki@santala.net

Essi Kallio

Jälkikäsittely

 

Tuula Paavola

Ompelimo, jälkikäsittely

 

Essi Takamäki

Ompelimo, jälkikäsittely

 

Anne Arponen

Ompelimo, jälkikäsittely

 

Henna Puska

Ompelimo

Jenni Kangas

Jälkikäsittely

Jonne Ala-Paavola

Saumaamo, jälkikäsittely

Kannus

Tero Salmela

045 1196109

Käyntiosoite

Santala Print Oy
Louhekuja 4
62100, Lapua

Avoinna arkisin klo 9-17

Laskutusosoite

Santala Print Oy
06782285
PL 100
80020 Kollektor Scan

Verkkolaskuosoite: 003706782285
Välittäjä: Maventa
Välittäjätunnus: 003721291126

Y-tunnus: 0678228-5

Jos lähetätte laskun sähköpostiin, niin silloin voitte lähettää osoitteeseen:
invoice-06782285 (at) kollektor.fi

Tarjouspyynnöt

Turo Santala
050 5552911
turo@santala.net

Voit myös tehdä tarjouspyynnön täältä.

Rekrytointi

Kiinnostaisiko mielenkiintoinen työpaikka hyvässä työryhmässä ja mahtavassa ilmapiirissä? Santala Print Oy etsii taitavia osaajia yhteistyöhön. Kokemus tai koulutus alalle on suotavaa.

Ota yhteyttä/ lähetä CV osoitteeseen
turo@santala.net